این نوع شیشه در اتومبیل ها

شیشه سکوریت

همان طور که گفتم شیشه های عادی از حیث ایمنی هیچ کاربردی ندارند و در ادامه دوران های حتی صدمه های نیز وارد کردند البته شیشه سکوریت و لمینت زیاد مقاوم و استحکام بالا میباشند البته تفاوت همین دو گونه شیشه همین هست که زمان شکستن شیشه سکوریت فرو می ریزد البته شیشه لمینت پس از شکسته شدن سوراخ بر می دارااست و خورد نمی شود به این برهان هست که اماکن امنیتی و طلا فروشان از شیشه های لمینت به کارگیری می کنند. شیشه سکوریت، در ادامه ساختمان ها، اماکن عمومی و خصوصی گزینه به کارگیری قرار میگیرند. شیشه سکوریت که به آن شیشه نشکن هم میگویند، یکی از دیگر از محصولات دُرجام هست که گزینه استفادهی اکثری از کارفرمایان همین تیم میباشد. شیشه سکوریت یکی از از اشکال شیشه است. در ادامه صنعت های شیشه و آینه بینادر با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مخلفی بر روی شیشه به شکل مات و رنگی تولید می شود به طور نمونه می اقتدار لوگوی ورساچه را بر روی شیشه سکوریت سندبلاست کرد و نمای زیبایی را بر روی شیشه تولید کرد . شیشه سکوریت امکان به کارگیری به جهت همه متریال های داخلی و حتی خارجی ساختمان را دارد.

 شیشه های سکوریت در ادامه طرح های گوناگون قابل پیشنهاد و عرضه هستند. که دست آورد قابل تحسین به کارگیری از اشکال شیشه سکوریت است. لایههای درونی شیشه که هنوز گرمای متعددی دارا هستند به مرور سرد شده و با بهوجود وارد شدن تنش دائمی، استحکام و مقاومت شیشه به مراتب تقویت میشود. دستگاههای دمنده با وزیدن هوای زیاد خنک، موجب سرد شدن سرعت بالا سطح های و لایههای بیرونی شیشه میشود. سطح سرد سازی: در ادامه همین سطح شیشهی قابل انعطاف شده که مهم حرارت بالایی هم است در ادامه معرض هوای سرد قرار میگیرد. با همین شیشه ها نیکی فقط در ادامه معرض نور مستقیم آفتاب قرار نمیگیرید بلکه ، حریم خصوصی خانه شما نگهداری می شود. در ادامه خودروسازی به جهت خودداری از خردشدن شیشه به قطعات وسیع از همین متاع در ادامه عقب و سمتهای چپ و راست اتومبیل به کارگیری میشود. پس از فراهم شدن شیشه کارشناسان کارگزاشتن با هماهنگی شما به پروژه ارسال و شیشه میرال شما کارگزاشتن می گردد. کمپانی بینادر تام اقتدار خویش را بکار می‌گیرد تا بهترین خدمت را به شما ارائه بدهد از خرید کردن شیشه های با میزان مرغوب بودن خوب تا سرویس ها کارگزاشتن و اجرا زیاد تمیز و با کیفیت.

تماس با شماره های ۳۱۶۹۹۲۹ (۰۹۱۲) یا ۸۷۸۴۴۵۱ (۰۹۱۲) و اعلام نیازمندی خویش از خدمت مشاوره مجانی ما‌درها به کارگیری نمایید در ادامه غایت ما‌درها پیش فاکتور را به جهت شما ارسال می نماییم و در ادامه شکل تایید به جهت اجرای یا این که ارسال شیشه مبادرت خوا‌هیم کرد. با به کارگیری از دستگاه هوشمند مستر طرح های متفاوتی بر روی شیشه سکوریت حکاکی یا این که اینگریوینگ می شود به عبارتی در ادامه همین رویه طرح گزینه حیث بر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور نمونه می اقتدار طرح لوزی را بر روی شیشه تولید کرد . بهمرور دوران به کارگیری از شیشههای سکوریت رونق پیدا کرد و کارخانههای متعددی آغاز به ایجاد شیشههای نشکن کردند. در ادامه مکانهای عمومی که نیاز به ایمنی بالا و خودداری از هر اسیب احتمالی به اشخاص هست شیشه سکوریت تعیین اولیه می باشد همین شیشه در ادامه موقع شکستن پودر می‌شوند در ادامه حالیکه شیشه های عادی یا این که ناپخته در ادامه دوران باخت تبدیل به یک چاقوی بران یا این که خنجر می شود. در ادامه همین گونه ، شیشه از دو طرف یا این که هر چهار طرف به وسیله نرده های فلزی یا این که چوبی در ادامه جای خویش قرار می گیرد. شیشه های ناپخته از هر جهتی متحمل ضربه شود می شکند در ادامه صورتیکه شیشه های سکوریت صرفا در ادامه شکل وارد شدن ضربه شدید از به دور تا به دور می شکند و پودر می شود.

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با به کارگیری از ریموت شیشه از وضعیت مات به روشن و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از شیوه برق فعالیت کرده و با انقطاع جریان الکتریسیته از فعالیت خواهد به زمین خورد همین گونه شیشه ها با اسم های شیشه سکوریت مات شونده و شیشه سکوریت اسمارت هم شناخته شده هست . چنانچه در ادامه هم اکنون تولید یا این که بنا فضای ذیل شیروانی میباشید ، می توانید از شیشه های رنگی به جهت همین فعالیت به کارگیری کنید. از شیشه های سکوریت می اقتدار در ادامه طراحی اشکال دکوراتیو. قیمت شیشه های سکوریت باتوجه به وسیع یا این که ریز بودن پروژه مختلف هست و به وسیله کارشناسان الیت انتخاب می شود. همین گونه درب ها به شکل کشویی یا این که لولایی کارگزاشتن می شوند . درگذشته به برهان این که سوله شیشه میرال فقط سوله ایجاد شیشه سکوریت در ادامه جمهوری اسلامی ایران بود همین شیشه به میرال مشهور شد. این مقاومت آن ها موجب شده هست که در ادامه فی مابین شیشه های دیگر محبوبیت بیشتری به دست آورد و اکثری از اشخاص در ادامه مصارف ساختمانی از آن به کارگیری کنند. اضطراری به ذکراست که کوره های کانوکشن اندکی گرانتر از گونه المنتال می باشد و همینطور به برهان القای گرما به امداد هوا، شیشه ی یکپارچه خیس و با میزان مرغوب بودن نسبتا بالاتری حاصل خواهد گردید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.