برش لیزر فلزات صدرا لیزر

برش لیزر فلزات – صدرا لیزر
برش لیزر آهن

در ادامه هم اکنون حاضر حداکثر ضخامت ورق قابل اتومبیل کاری به جهت فولاد حدود 40 میلی متر است. سپس از برش لیزری، قطعات نیازی به اتومبیل کاری دوباره ندارند.

برش لیزر آهن

تجربه فعالیت با برش لیزر فلزات زیاد مختلف از فعالیت به شکل دستی و سنتی می باشد. قبل از انجام پیشنهاد از مقدار حداکثر ضخامت قابل برش که در ادامه همین پیوند اورده شده هست اطمینان حاصل نمایید.

از آنجایی که بخش بزرگی از تشعشع ارائه شده به وسیله لیزر در ادامه شروع فرایند منعکس میشود، اقتدار یا این که دانسیته اقتدار زیاد بالاتری به جهت رخنه به مواد گزینه نیاز است. Article was gen​erated ᠎with t​he help of GSA C᠎on​te᠎nt  Gen erat or Dem᠎oversi on​.

همین فرایند برش لیزری CNC به ویژه به جهت تجزیه مواد آلی نظیر چوب، منسوجات، چرم یا این که مقوا و همینطور پلاستیکهای تقویت شده با فیبر و همگن مطلوب است.

همین به همین برهان هست که برش آلومینیوم – و مس – پیچیده خیس است. همین عاقبت رسانایی حرارتی زیاد فراتر مس و آلومینیوم و همین حقیقت هست که هیچ اکسیداسیون حمایتی شکل نمیگیرد.

برش لیزری فلرات فناوری هست که در ادامه آن اشعه لیزر با متمرکز شدن بر بر روی یک نقطه ،نیروی زیاد قدرتمندی ایجاد کلیک کنید میکند.

تلاش برش به طور قابل توجهی کاهش از مواد آهنی هست حتی چنانچه جزء اقتدار در ادامه شبکه برش جذب شود.

به جهت برش لیزری مس، آلومینیوم و بقیه فلزات با رسانایی حرارتی بالا، نمیتوان از لیزر CO2 به کارگیری کرد یا این که صرفا می توان به مقدار محدودی از آن به کارگیری کرد.

فلزات انعطاف پذیری نظیر آلومینیوم به واسطه همین خصوصیت خود، می توانند با تیغه آهنی برش دیتا شوند. شما می توانید به جهت یک ضخامت معین تنظیمات معینی را انجام دیتا و در ادامه حین فعالیت هم چنانچه خواستید تغییراتی در ادامه آن تولید کنید.

شتاب بالایی بوده البته شتاب آن در ادامه ضخامت های بالا به شدت کمتر مییابد . به جهت برش لیزری آلومینیوم حداکثر ضخامت برگه 20 میلی متر است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.