خرید میز تلوزیون ولز

 

خرید میز تلوزیون ولز که اکثر اوقات «سرزمين قلعه ها» ناميده مي شود، داراي برخي از چشمگيرترين بناهاي تاريخي قرن ها وسطي است. مبل ولز ROUND 3 اداي احترام به تاريخ مملکت است. اين مبل گرد با روکش مخملي تماماً براي هر اتاق نشيمن معاصر عالي است. .

 

پارچه مخملي

FABRIC RREFENCE MOSS VIII 13

پارچه گزینه نياز 25 متر | 984,25 اينچ (عرض استاندارد 1,40 متر | 55 اينچ)

فوتر روکش شده

 

 

 

گريل يک مبل 2 نفره با روکش قابل جابجايي در ادامه پارچه و ساختار آلومينيومي با روکش پودري به وسیله ديابلا هست که به وسیله MUT Design طراحي شده است.

 

GRILL مينيماليسم و ??جوهره هندسه را به فضاهاي بيروني منتقل مي نماید و شخصيت رياضي آن را با انواع ذاتي طبيعت تضاد و مخلوط مي کند. آن را به مقوله ابژه هنري نزديک‌تر کنيد. GRILL ما‌درها را دعوت مي‌کند خیال کنيم که ديد موندريان مي‌تواند به عنصري براي به کارگیری روزانه تبديل شود تا از منظري آزاد و روزانه از آن لذت ببريم.‎

 

GRILL زباني خطي، خالص و سبک را از حیث بصري معرفي مي‌کند و محدوديت‌هايي را که فضاي داخلي را از بيرون قطع مي‌کند، محو مي‌کند.‎ اين عنصرها کاربردي و تزئيني، با ماهيت معماري، ساختاري از خطوط تکراري و سيال دارا هستند که چارچوبي الهام گرفته از سنتي را تشکيل مي‌دهند. کوره هاي آهني.

اين تیم تمامی کاره، متشکل از يک صندلي، چهارپايه (بالا و پايين) و يک صندلي با تکيه گاه بازو، به تعداد بي نهايت ترکيب ممکن براي ايجاد فضاها و محيط هاي گوناگون اذن مي دهد. به طور تام از آلومينيوم جوش دیتا شده ساخته شده هست و به دليل خطوط خطي خویش که سبکي را منتقل مي نمایند پررنگ هستند.

 

اين تیم در ادامه طيف گسترده اي از رنگ ها ارائه شده است: اينها رنگ هاي استاندارد DIABLA هستند.‎

GRILL اولين مثال هاي اوليه خویش را در ادامه کارگزاشتن “A la fresca” طراحي کرد که به وسیله به عبارتی طراحان براي پروژه “Das Haus” در ادامه نمايشگاه امسال Imm Cologne طراحي شده است. برندها.

رنگ‌ها: سفيد، صورتي، قرمز، خاکستري، آنتراسيت، شني، برنزي

رنگ پارچه ساده: سفيد، قرمز، خاکستري، آنتراسيت، آبي، خردلي، برنزي، شني.

رنگ پارچه شهري: قرمز، خردلي، آبي بنفش، آبي نوري، آبي کاپري، آبي اقيانوسي، سبز ليمويي، سبز نعنايي.‎

رنگ پارچه شش گوش: خاکستري، صورتي، قرمز

 

 

Diva با خطوط بی آلایش و امروزي تعريف شده است، طراحي مينيمال و باريک ساختار فلزي و انواع بی آلایش و تميز کوسن ها، آن را به تیتر يک متاع مدرن و امروزي معین مي کند.‎ خانواده DIVA متشکل از يک مبل دو نفره و صندلي.

 

مواد

ساختار مبل از تخته سه لا صنوبر و آويز با تسمه هاي الاستيک. روکش فوم پلي يورتان با دانسیته هاي گوناگون با روکش پر. روکش پارچه، چرم يا اکو.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.