خط تولید مبل راحتی

خط ایجاد مبل راحتی و معاصر با ظاهري مجلل و زيبا، ليندون با يک تکيه گاه دستي با فرمي دلپذير و با بالشتک صندلي با ضخامت بالا که به وسیله يک پايه نخ نما پشتيباني مي‌شود که سبکي ايجاد مي‌کند، معین مي‌شود. برخي با صورت گردي که امکانات زيبايي و طراحي را غني مي‌کند.‎ در ادامه طيف وسيعي از مبل‌ها، المان‌ها، المان‌هاي جانبي، گوشه‌ها، شزلون، عثماني‌ها، پايانه‌ها و پاف‌ها موجود هست که مي‌توان آن‌ها را به دلخواه ترکيب کرد و قابلیت ايجاد بي‌شماري را آماده کرد. ترکيبات به خوبی تکيه گاه بازو که مي تواند تماماً در ادامه پشت قرار گيرد. ليندون قابلیت تعیین بين دو ورژن را ارائه مي دهد: ورژن استاندارد، تام با بالشتک هاي پشت مالامال با درج پلي اورتان و ورژن پايه (بدون بالشتک پشتي).‎ ورژن را مي اقتدار با بالشتک هاي پشت موجود در ادامه تیم مخلوط کرد: برخي از پرها با درج پلي اورتان ساخته شده اند، برخي ديگر از پرهاي 100? کاناليزه، هر دو مي توانند به دلخواه با يکديگر هماهنگ مي شوند. روکش پارچه اي به استثناي ورژن چرمي تماما قابل قطع شدن است.‎

 

ساختار:

قاب جامد و تخته سه لا، روکش شده با فوم پلي يورتان غيرقابل تغيير صورت با چگالي هاي مختلف، فنر با نوارهاي الاستيک در ادامه نیز تنيده شده است. ‎پيش پوش از پارچه پنبه اي ملازم با الياف پلي استر. 4. در ادامه شکل درخواست، يک پايه استوانه اي از آلومينيوم رنگ شده برنزي با طول cm 4 يا cm 6 نيز موجود است.

 

روکش کوسن:

بالشتک هاي پشتي: برخي از پرهاي کانالي شده با درج پلي اورتان، برخي ديگر با پرهاي 100% کاناليزه شده موجود هستند. بالشتک هاي صندلي از پلي يورتان و الياف پلي استر با چگالي مختلف هستند.

 

اين مبل دو طبقه به نياز معمول به داشتن تعداد بيشتر تخت در ادامه فضاهاي کوچکتر جواب مي دهد، در ادامه حالي که ظواهر قابل انعطاف و سبک آن، آن را به مبل راحتي با طراحي تبديل مي نماید که مي تواند در ادامه طول رویش کند. سيستم قفل نوآورانه آن را ايمن و قابل اعتماد مي کند

 

قرارداد سنگيورگي به طور یگانه براي بخش قرارداد طراحي شده است، و طيف گسترده اي از خط مش حل هاي مدرن، متناسب با هر مکاني را با طراحي انحصاري و کاربردي که براي بنا هاي توريستي-مهمانداري تماماً مطلوب است، معرفي مي کند. -سبک گارد، با به کارگیری از مواد خلاقانه.‎ پروژه “Contract” از يک خط ايده‌آل براي تجهيز مکان‌ها در ادامه صنعت هتلداري تشکيل شده است. راه‌حل‌ها تمامی کاره و کاربردي هستند، البته مي‌توانند در ادامه عين هم اکنون زيبايي‌شناسي عالي، بديع و احساسي را نگهداری کنند. تیم اي از مبلمان خلاقانه که با اعتنا طراحي شده اند تا هر نيازي را برآورده نمایند و با به کارگیری از مواد با کيفيت بالا توليد مي شوند.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.