سئو و بهینه سازی سایت چیست؟ (2)

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

پیوندهای خارجی به وب سایت اجازه می دهد تا به وب سایت های دیگر متصل شود و در عین حال به مدیران وب سایت در توسعه روابط کمک می کند. سئو هزینه پایینتری نسبت به دیگر کانالهای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دارد. تبلیغات گوگلی یا SEM (Search Engine Marketing) به معنی کسب رتبههای برتر در نتایج گوگل به واسطه تبلیغات در گوگل است. به این معنی که شما به ازای پرداخت هزینه به گوگل بعنوان تبلیغات، به صورت موقت به نتایج برتر میرسید. تصور کنید که در زمینه کاری خود به یک برند معتبر و شناخته شده تبدیل شده اید. فرض کنید برای معرفی کسب و کار خود و افزایش آگاهی از برند، اقدام به انجام تبلیغات محیطی مثل بیلبوردها در سطح شهر کردهاید. شرایط مشابهی میتواند در تبلیغات دهان به دهان برای شما اتفاق بیفتد. حتی تاثیر کمپینهای اینفلوئنسر مارکتینگ هم میتواند از این طریق کم شود. این عدد معمولا چیزی بین 65 تا 85 درصد است (این مورد فقط یک تخمین و میانگین است که میتواند برای هر زمینهای و با توجه به شرایط بازاریابی و برندینگ کسب و کار، متفاوت باشد).  A rticle h as be​en created  wi th t he  he lp of GSA C ontent Generator DE MO .

در مورد نتیجه سوم، این عدد به 23 درصد نزدیک میشود و نتیجه چهارم، معمولا کمتر از 9 درصد از کاربرانی که یک عبارت را در گوگل جستجو میکنند را جذب میکند. با استفاده از این منو، کاربر متوجه میشود که دقیقا در کدامیک از قسمتهای سایت قرار گرفته است. سئو سایت بهترین و موثرترین روش برای سود و فروش بیشتر می باشد زیرا زمانی که سایت فروشگاه شما سئو شده باشد یعنی از نظر موتورهای جستجو سایت خوبی می باشد و در بالاترین رتبه در نتایج گوگل قرار می گیرد که منجر به جذب بالای مشتریان و فروش بیشتر می گردد. اگر محتوای شما در بالای نتایج ارگانیک قرار بگیرد، نرخ کلیک خوبی خواهید داشت، اما با دریافت ریچ ریزالت میتوانید این نرخ را بیشتر از قبل کنید. فرض کنید یک فروشگاه اینترنتی در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی راهاندازی کردهاید. برای ایجاد Brand Awareness، در صفحه صدفبیوتی در اینستاگرام (یک اینفلونسر معروف در زمینه لوازم آرایشی در اینستاگرام و یوتیوب)، تبلیغاتی را منتشر کردهاید. این مهمترین شعار من در زمینه سئو است! تا اینجا سعی کردم شما را با چیستی سئو آشنا کنم و توضیحاتی در مورد اینکه تمامی وبسایتها نیاز به انجام خدمات سئو دارند دادم.

در ادامه شما را با فرآیند سئو و اقداماتی که باید برای بهینهسازی و سئو سایت انجام شود آشنا میکنم. کاربرانی که با شما برای اولین بار آشنا میشوند، معمولا نام برند شما را در گوگل جستجو میکنند. نیازهایی که معمولا حول محور خدمات کسب و کار شما است. ما به پخش پولی و هزینه محور کاری نداریم و سئو در واقع آوردن رایگان کاربر به سایت به حساب میاد. به همین دلیل سئو به عنوان یکی از روشهای تبلیغاتی و جذب مخاطب رایگان و البته تاثیرگذار محسوب میشود. در کنار ارزان قیمت بودن، نرخ تبدیل بسیار خوبی که دارد، باعث میشود در نهایت، ROI فوقالعاده خوبی را از سئو به دست بیاورید. بر اساس منابع معتبر، سئو یکی از 3 کانال ارزان قیمت در بین کانالهای دیجیتال مارکتینگ است! از جمله ایجاد نقشه سایت XML ، افزودن جزئیات متا به تجزیه و تحلیل محتوای صفحه، ریدارکت و حذف لینکهای اضافه به راحتی یک کلیک. خدایش سرچ کنسول مهمترین ابزار برای سئوکاران و وبمستران میباشد که با این ابزار که مختص خود گوگل هست میتونن تمام سایت خودشون رو تحلیل و بررسی کنن. سایت مپ یک فایل شامل کدهای XML است.به کمک این فایل یک نقشه برای تمامی صفحات سایت ایجاد میشود که به موتورهای جستوجو و خزندهها کمک میکند تا تمامی صفحات سایت را بررسی و ایندکس کنند.

یکی از اولیهترین اقدامات در این زمینه، تغییر نام فایل عکس است. ازنظر سئو، تگ H2 تأثیر بیشتری نسبت به تگ H3 دارد و میتوانید برای زیر تیترهای مهمتان از H2 و برای زیر تیترهایی که اهمیت کمتری دارند از H3 استفاده کنید. در صورت امکان از کلماتی مثل “فوق العاده”، “غیرمنتظره”، “عجیب” استفاده کنید اما در این کار افراط نکنید. همچنین به آنها کمک میکند بخش مربوط به سوالات خود و قسمتهایی با توجه به نیازی که دارند از اهمیت بالاتری برخوردار است را راحتتر پیدا کنند. بهینه سازی وب سایت ها به چندین بخش مختلف تقسیم می شود که از مهم ترین این بخش ها، سئو داخلی یا همان On-Page SEO می باشد. اما چگونه باید یک وب سایت را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کرد؟ سئو یا بهینه سازی سایت به مفهوم پیاده سازی برخی اصول در سایت است که باعث می شود برای موتورهای جستجو مثل گوگل مطلوب باشند و جزء گزینه های اول به مخاطب نشان داده شوند. جنگی بین صدها و هزاران وبسایت که معمولا فقط 1 برنده دارد و آن هم وبسایتی است که در نتیجه اول جستجوی یک عبارت کلیدی است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.