لیبل حرارتی ماهرو

 

 

محصولات صنايع لیبل حرارتی خویش را با چاپ ليبل صابون پررنگ کنيد.

آيا براي خانواده و عزیزان خویش صابون خانگي صحیح مي کنيد؟ آيا شما يک تجارت صابون هستيد که به دنبال برچسب صابون با کيفيت بالا هستيد؟ در ادامه اينجا در ادامه UPrinting، به شما اذن مي‌دهيم برچسب‌هاي صابون خویش را آنطور که مي‌خواهيد سفارشي کنيد.

 

برش به میزان را براي مقادير کوچک‌تر تعیین کنيد که دقيقاً به شکل‌ها و اندازه‌هاي جداگانه بريده شوند. چنانچه مي‌خواهيد شکل‌هاي مختلفي نظیر بيضي، گرد، مربع يا مستطيل داشته باشيد، آن‌ها را به شکل قرقره‌اي و به راحتي روي رول پیشنهاد دهيد. اين برچسب هاي رول خودچسب، برچسب زدن اقلام فله را بسيار ریلکس مي کند. آن ها را با دست يا ماشين اعمال کنيد.

 

راه‌هاي زيادي وجود دارااست که مي‌توانيد از يک برچسب روي بسته‌بندي صابون دست‌سازتان به کارگیری کنيد، قطع از اينکه آن را زيبا جلوه دهيد. مي‌توانيد از آن براي تمايز بين رايحه‌هاي مختلف، مهر و موم نمودن دهانه جعبه حاوي صابون يا تأکيد بر مارک خویش بر روي بسته‌بندي صابون به کارگیری کنيد. به دليل ترکيب صابون، برچسب‌ها مستقيماً به آن ها نمي‌چسبند، بنابراين بايد نخست در ادامه برگه يا پلاستيک پيچيده شوند يا به به دور از رطوبت بسته‌بندي شوند. چنانچه مواد ضد آب را ترجيح مي دهيد، ما‌درها برچسب هاي وينيل را در ادامه دسترس داريم. شما مي توانيد تا 25 قطعه پیشنهاد دهيد و ما‌درها همچنين در ادامه شکل نياز سريع به برچسب هاي خود، چرخش سريع را ارائه مي دهيم.

 

ما با سرویس ها تصحيح که به شکل رايگان ارائه مي کنيم، مطمئن مي شويم که طرح شما همانطور که انتظار داريد ظواهر شود. صرفا صورت و بعدها را تعیین کنيد و طرح برچسب صابون خویش را آپلود کنيد و صرفا چندین روز ديگر برچسب هاي با کيفيت خویش را خواهيد داشت.

 

 

 

سوالات رایج برچسب هاي صابون سفارشي

آيا مي توانم با چاپ ليبل صابون به شکل اکثر صرفه جويي کنم؟

 

بله، شما. چاپ اکثر روشي مقرون به صرفه براي پیشنهاد برچسب صابون است. به طور معمول، هنگامي که شما 250 قطعه ليبل پیشنهاد مي دهيد، قيمت هر کدام 0.15 دلار خواهد بود. با اين حال، وقتي 1000 برچسب پیشنهاد مي دهيد، به شدت به 0.04 دلار کمتر مي يابد.

 

 

 

تفاوت بين مواد برچسب صابون چيست؟

 

هر يک از مواد برچسب صابون UPrinting به رویه یگانه خویش برتر است. يکي را تعیین کنيد که براي نيازهاي شما بهترين فعالیت را دارد:

 

مواد برچسب 70 پوندي صرفا براي به کارگیری در ادامه درون ساختمان است. لمينيت مات، درخشان يا پربراق UV را تعیین کنيد تا گویش اي به مرحله ببخشيد.

4 ميليون وينيل سفيد UV درخشان بسيار بادوام و ضد آب است. مرحله درخشان آن رنگ هاي زنده اي را در ادامه طراحي به نمايش مي گذارد.

برچسب سفيد مرتبه يک يکي از دوستداشتنی ترين مواد برچسب ما‌درها است. اين صرفا براي به کارگیری در ادامه فضاي داخلي است. براي مهر و موم نمودن بسته بندي کاغذي صابون هاي خویش به کارگیری کنيد.

BOPP يک فيلم پليمري هست که در ادامه برابر آب، روغن و عمده حلال ها مقاومت مي کند. خوبتر هست براي محصولاتي که خيس مي شوند يا به يخچال نياز دارا هستند به کارگیری مي شود.

مواد بافت دار ظواهر و احساس متمايزي دارند. از بين لايه‌هاي سفيد، خامه‌اي و پوسته سفيد تعیین کنيد. مطلوب براي صابون هاي مرغوب و مرتبه يک.

 

 

آيا مي توانم به شکل آنلاين برچسب صابون طراحي کنم؟

 

بله، تو ميتوني. مي توانيد از ابزار طراحي آنلاين ما‌درها براي ايجاد سريع اثرها هنري گزینه نياز براي برچسب هاي صابون خویش به کارگیری کنيد. پس از اتمام کار، صرفا «ذخيره» را انجام دهيد و پیشنهاد را ادامه دهيد.

 

 

 

چه زماني مي توانم برچسب هاي صابون سفارشي خویش را دريافت کنم؟

 

مي توانيد تاريخ هاي تخميني ارسال را در ادامه برگه خویش متاع بازدید کنيد. صرفا روي گزينه تخمين ارسال و تحويل کليک کنيد، کد پستي خویش را وارد کنيد و ليستي از تاريخ هاي تخميني با گزينه هاي ارسال مربوطه براي پیشنهاد شما در ادامه دسترس قرار مي گيرد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.