لیبل چاپی آنسا

 

چه در ادامه هم اکنون نمايش محصولات در ادامه لیبل چاپی مغازه باشيد و چه پیشنهاد مشتري را تحويل دهيد، جعبه سفارشي که در ادامه آن مهر و موم شده هست مي تواند برداشت مشتري را تقويت کند.

 

جعبه هاي چاپ شده سفارشي صرفا براي رضايت مشتري نيستند، هرچند مطمئنا امداد مي کنند. آن ها همچنين در ادامه گزینه تبليغات، نشان دادن متاع شما به دنیا و معرفي مارک شما هستند. قبل از اينکه مشتري متاع شما را ببيند، محتويات درون آن را مي بيند. يک جعبه چاپ شده سفارشي ايجاد کنيد، و مي توانيد فوراً مارک خویش را به نمايش بگذاريد و در ادامه عين هم اکنون مشتريان خویش را براي گشوده نمودن آن ترغيب کنيد. طراحي شما نیز مشتري و نیز هر بالقوه اي را که طراحي جعبه متاع سفارشي شما را مي بيند راضي خواهد کرد.

 

با جعبه هاي چاپ سفارشي ما، مي توانيد رنگ را تعیین کنيد، طرحي با لوگوي خویش ايجاد کنيد و جعبه ها را به شتاب فراهم به کارگیری کنيد. ما‌درها حتي يک سند رايگان ارائه مي دهيم تا به شما امداد نماید برندسازي خویش را براي بازار هدف خویش بهينه کنيد و اطمينان حاصل کنيد که نتيجه نهايي دقيقاً به عبارتی چيزي هست که آرزويش را داشتيد.

 

ما سه گونه جعبه بسته بندي سفارشي را ارائه مي دهيم:

 

 

 

 

اکنون جعبه هاي متاع را طراحي کنيد

جعبه‌هاي بسته‌بندي سفارشي ما‌درها براي نگهداري و نمايش اسباب آرايشي، شمع‌ها و هر بسته‌بندي خرده‌فروشي مطلوب است، به راحتي جمع‌آوري مي‌شوند و داراي ويژگي‌هاي قفل شونده هستند.

 

 

اکنون جعبه هاي پستي را طراحي کنيد

با هر تحويل وسیع به خویش فرصتي براي برندسازي بدهيد. اين جعبه‌هاي سفارشي در ادامه مقواي موجدار کرافت به رنگ سفيد يا روستيک قهوه‌اي براي مطابقت با هر طرحي عرضه مي‌شوند. مشتريان مطمئنا براي جعبه گشايي خريد خویش هيجان زده خواهند شد.

 

 

اکنون جعبه هاي حمل و نقل را طراحي کنيد

هر تحويل را در ادامه مقواي خط مش خط مش ببنديد، در ادامه رنگ سفيد مرتبه يک يا استاندارد براي حسي با کيفيت و خنثي يا قهوه اي روستايي و طبيعي براي ظاهري کلاسيک تر.

 

براي پیشنهاد جعبه هاي چاپ شده سفارشي به دستکم میزان نياز نيست. چه براي نمايش يک متاع به يک جعبه با کيفيت بالا نياز داشته باشيد يا ظواهر خویش را تغيير دهيد، ما‌درها براي جعبه شما اينجا هستيم

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.