مخلوط کن سیلور کرست مدل SL-2022

 

مخلوط کن سیلور کرست

 برندی که سپس از واگذاری خط ایجاد آن به چین منجر ارتقاء فروش زیاد متعددی در ادامه سراسر جهان شد. کالا به فعالیت رفته در ادامه تولید آن از گونه فلز با الیاژ ضد زنگ ۱۸٫۱۰ هست که علنا هرگز منجر زنگ زدگی نخواهد شد. کالا پلاستیک بدنه باعثشده وزن شالوده به دستکم رسد البته از طرفی پارچ از کالا پلاستیک نشکن هست و زیاد مقاوم و با استمرار است. پارچ ساخته شده در ادامه همین نوع با همه مثال های پیشین مختلف خیس و ویژه خیس بوده طراحی آن به نوع ای می باشد که در ادامه نصیب بالایی فضای بیشتری دارد. غذاساز خانگی سیلور مهم کلید های خاموش روشن، کلید تهیه تنظیمات مرتبه ای شتاب و کلید تلاش پالس می باشد. نیز چنین از همین دستگاه برا مخلوط نمودن نوشیدنی های گوناگون نظیر شیر موز به کارگیری می شود .اما مخلوط کن سیلو کرست در ادامه مرتبه اولیه به جهت خرد نمودن و مخلوط مواد جامد در ادامه یک مایع طراحی شده است. همین اقتدار پاسخگوی نیاز عضو جهت مخلوط نمودن دشوار ترین مواد غذایی هم خواهد بود. و گنجایش به فعالیت رفته هم مهم ۲ لیتر است. پارچ دستگاه 2 لیتر گنجایش دارااست و می توان در ادامه حدود 5-6 جام مخلوط و اسموتی را در ادامه آن تنظیم کرد.

 برای به کارگیری از همین متاع ، صرفا 80٪ آن را مالامال نمایید ، چون سپس از شفاف نمودن دستگاه ، مواد موجود در ادامه پیاله از حاشیه ها می ریزد و منجر ریختن مواد از حاشیه پارچ در ادامه حین فعالیت می شود و به موتور متاع هم زخم می رساند. از مخلوط کن سیلور کرست نوع KB-2020 با موتور قوی و تیغه های استیل ضد زنگ می تواند قطعات دشوار نظیر یخ را که دستگاه آبمیوه گیری توانمند به خرد نمودن آن ها نمیباشد ، به قطعات کوچکتر در ادامه مایع خرد کند. مخلوط کن همین کمپانی هم از همین خصوصیت مستثنی نبوده و از اقتدار بالایی برخوردار می باشد. مخلوط کن سیلور کرست هم با اسم مخلوط کن صنعتی شناخته شده و از اقتدار بالایی برخوردار است. کالا پارچ همین مخلوط کن زیاد خوب ، از مرغوب ترین پلاستیک فشرده بوده و مقاومت زیاد بالایی دارااست که این هم منجر ماندگاری و عمری طولانی خیس نسبت به بقیه مخلوط کن ها شده هست همینطور همین پارچ مهم گنجایش ۲ لیتری بوده و مهم رنگ بندی های متفاوتی هست و می تواند سلیقه های متعددی را در ادامه همین حوزه در ادامه برگیرد. گنجایش پارچ مخلوط کن را بر شالوده نیاز و جمعیت خانواده تعیین کنید.

 ظرفیت پارچ همین مخلوط کن ۲ لیتر می باشد که زیاد مطلوب به جهت خانواده ها مالامال جمعیت می باشد چون می توان حجم متعددی آبمیوه را در ادامه یک توشه به کارگیری صحیح کرد و میل نمود. همین دستگاه مهم یک پارچ ساخته شده از پلاستیک است. همین روز ها که به کارگیری از نوشیدنی های سرد به خاطر گرمی هوا ترویج بیشتری پیدا کرده هست ، خرید کردن یک مخلوط کن قدرتمند به جهت فراهم سازی یک جام اسموتی خنک تابستانه می تواند توصیه وسوسه کننده ای باشد . عمده مخلوط کن ها تیغه استیل ضد زنگ که صرفا یک حاشیه آن ها تیز هست به کارگیری می شود. پلاستیک فشرده به کارگیری شده در ادامه بدنه همین دستگاه روشن بوده و قابلیت بازدید مواد درون پارچ را آماده خواهد نمود و در ادامه عاقبت می اقتدار معین نمود که دوران به کارگیری از دستگاه چه میزان باشد. نوار مدرج که بر بر روی همین پارچ حک گردیده هست میزان مخلوط موجود ضمن آن را نمایان میسازد. دستگاهی که از با میزان مرغوب بودن ترین مواد اول ایجاد گردیده. و اما زیاد مشابه به موستانگ با طراحی بی آلایش و شیک همین متاع در ادامه چهار رنگ کلیدی مخلوط گردیده.

با همین تفاوت که دهانه محل ورود زیاد بزرگتر شده و نسبت به مدلای پیشین ظاهری شیک خیس به خویش گرفته. البته کالا پلاستیک آن پرفروش خیس است. در ادامه کارهای پیشرفته خیس نظیر تنظیم سوپ یا این که مخلوط نمودن میوه ها با نیز مطلوب هستند. کالا پارچ مخلوط کن یا این که شیشه یا این که پلاستیک هست که گونه شیشه آن از استمرار بیشتری برخوردار هست و به برهان دوران و کاربردهای پی در ادامه پی تغییر و تحول رنگ نمی دهد و گونه پلاستیکی آن در ادامه برابر ضربه مقاومت بیشتری دارد. پارچ همین متاع مهم دو لیتر ظرفیت هست و می توان تقریباً پنج الی شش جام مخلوط و اسموتی را در ادامه درون آن تدارک دید. در ادامه ادامه همین مطلب صد رد صد ملازم ما‌درها باشید . بدنه پلاستیک زیاد مقاوم ملازم با طراحی زیاد قشنگ می تواند عوارض لطف به جهت تعیین همین مخلوط کن به جهت آشپزخانه شما باشد. تعداد تیغه ها 4 عدد هست که به ملازم موتور قدرتمندی که همین مخلوط کن دارااست می توان حتی شیشه را با آن خرد نمود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.